Acuity si vybrala Topigs Norsvin jako partnera pro genetiku

Společnost Acuity nedávno oznámila výběr strategického partnera pro genetiku: společnost Topigs Norsvin. Díky této nové dohodě získaly společnosti Acuity a Topigs Norsvin licenci k prodeji produktů v USA, které obsahují genetiku obou partnerů. Kromě rozšíření produktového portfolia a genetické základny nabízí toto spojení příležitost pro spolupráci a rozšíření technických znalostí, testování komerčních produktů a infrastruktury dodavatelských řetězců.

Týmy Acuity a Topigs Norsvin historicky spolupracovali prostřednictvím společného zákazníka, kterým je společnost The Maschhoffs LLC, sesterská organizace společnosti Acuity. Tato nová dohoda upravuje jejich pracovní vztah a vytváří příležitost dodávat produkty a řešení pro celý americký trh.

Clint Schwab, Ph.D., ředitel společnosti Acuity: „Strategie společnosti Acuity v jádru zahrnuje silné technologické partnerství, které vytváří vynikající výsledky tam, kde by jinak neexistovaly. Právě toto partnerství nám dává jedinečnou příležitost spojit naši infrastrukturu dodavatelského řetězce a komerčně orientovanou genetickou základnu se specializovaným přístupem společnosti Topigs Norsvin k inovacím v genetických řešeních. Jsme velmi nadšeni z možnosti partnerství se společností Topigs Norsvin ve snaze spojit naše kompetence způsobem, který přinese další přidanou hodnotu naší společné zákaznické základně.”

Mike Terrill, DVM, ředitel společnosti Topigs Norsvin USA: „Součástí naší ambice jako lídra v genetických řešeních pro prasata je budování dlouhodobých partnerství se společnostmi, jako je Acuity. Nejde jen distribuční dohodu, ale jedná se o partnerství v oblasti genetiky a inovací, které posílí obě společnosti.”

Sdílejte tento příspěvek: