Breedingweb je tady!

Topigs Norsvin spolupracuje s chovy po celém světě už více než 100 let. Základem našeho úspěchu ve střední Evropě jsou chovy s uzavřeným obratem stáda, neboli chovy InGene. Produkce vlastních prarodičovských a rodičovských prasnic není vhodná pro každého, avšak díky naší technické podpoře se nejedná o nepřekonatelnou překážku. Poskytujeme know-how, pomáháme zavádět šlechtitelské postupy a také poskytujeme veškerou potřebnou podporu na chovech, které se vydají touto cestou.

Mít přehled a včas reagovat patří mezi pilíře úspěchu, a proto jsme vyvinuli Breedingweb. Jedná se o online nástroj vytvořený pro podporu ve vašich chovatelských aktivitách. Breedingweb je uživatelsky přívětivý, přehledný a naleznete tam vše, co vám může pomoci při šlechtitelské práci na vaší farmě.

My jsme tento koncept dne 18. října ve Znojmě s velikou radostí představili našim partnerům. Krok po kroku jsme procházeli jednotlivé moduly a sestavy této šikovné aplikace. Chovatelé během workshopu pracovali online s daty z vlastního chovu. Po náročném školení jsme si užili prohlídku města turistickým vláčkem, spojenou také s ochutnávkou vín českého i rakouského původu.

Děkujeme za vaši účast a důvěru, kterou do nás vkládáte!
Váš tým Topigs Norsvin.

Sdílejte tento příspěvek: