Oznámení COVID-19

Vážení obchodní partneři,

Společnost Topigs Norsvin Central Europe důkladně monitoruje všechny informace a vývoj související s šířením onemocnění Covid-19 a usiluje o maximální možné snížení zdravotních rizik pro své zaměstnance a obchodní partnery. Pandemická opatření v okolních zemích a dalších zemích světa a nouzový stav vyhlášený v posledních dnech usilují o zpomalení šíření koronaviru.

Rád bych Vás informoval, že na základě nařízení společnosti Topigs Norsvin týkajících se této oblasti budeme od 16.3.2020 dočasně pokračovat ve své práci prostřednictvím takových komunikačních kanálů, které nevyžadují osobní kontakt (e-mail, telefon, Skype, internet). Rád bych zdůraznil, že naše práce a obchody pokračují a že dochází pouze k dočasné změně ve způsobu komunikace za účelem ochrany zdraví našich zaměstnanců, obchodních partnerů a dalších osob v našem okolí.

V praktických úkolech týkajících se chovu prasat a nezbytných dodávek inseminačních dávek budou naši pracovníci nadále osobně pomáhat při práci našich partnerů a za daných okolností se i nadále budeme snažit zajistit dodávku chovných zvířat a inseminačních dávek.

Naše kanceláře budou v nadcházejícím období pracovat s minimálním počtem pracovníků. Naši kolegové budou pracovat z domova prostřednictvím komunikačních kanálů, jako je Skype, telefon, e-mail a internet.

Pro veškeré činnosti nesouvisející přímo s výrobou a distribucí bude pro osobní setkání vyžadován předchozí a výslovný souhlas od mé osoby a vedoucího příslušné partnerské společnosti, pokud je osobní setkání nevyhnutelné.

Odložíme všechny plánované akce a školení po dobu následujících 2 měsíců, dokud se pandemie onemocnění Covid-19 neuklidní. Prozatím zvážíme možnost, jak některá školení realizovat online.

Prosím Vás o pochopení a spolupráci v této náročné době, protože je naším společným zájmem šíření viru zastavit.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte prosím a kontaktujte nás.

Sdílejte tento příspěvek: