Topigs Norsvin a COVID-19

Svět je v nepředstavitelné krizi. COVID-19 nebo koronavirus je jednou z největších výzev, které jsme kdy museli čelit. Krize postihuje všechny, všude a vytváří velkou nejistotu a obavy.

Ve společnosti Topigs Norsvin, stejně jako v celém trhu s vepřovým, jsou dopady jasně patrné. Mnoho našich poboček se nachází v oblastech silně zasažených virem. Naši zaměstnanci a jejich rodiny přímo zažívají dopady krize. A totéž platí pro mnoho našich zákazníků. Naše myšlenky jsou s nimi a přejeme jim sílu, kterou potřebují, aby to dokázali zvládnout.

Krize COVID-19 ovlivňuje náš způsob práce. Pracujeme z domova a využíváme videokonference a další technologie, abychom zůstali v kontaktu navzájem i se svými zákazníky. Snažíme se, co možná nejvíce, pokračovat v naší práci.

Jsme tu pro naše zákazníky, producenty vepřového masa celého světa a pro všechny ostatní, kteří potřebují naši pomoc v těchto problematických časech. Jsme odhodláni podporovat naše zákazníky a dodávat jim vše jako obvykle, i přestože je to nyní složité. Plníme tím svoji roli v zásobování potravinami.

Společnost Topigs Norsvin chce poděkovat všem, kteří bojují s touto nemocí a krizí s energií, nasazením a srdcem. Věříme v inovace, vědu, vytrvalost a společné úsilí. Doufejme, že to vše nám brzy přinese lepší časy.

Zůstaňte v bezpečí a zdraví. Držte se.
Topigs Norsvin

Sdílejte tento příspěvek: